Login  |  Register  |  Search

Maakonnas alistati Tabivere

SK Noorus 96 - Fri Jun 11, 2010 @ 03:35AM
Comments: 1

Eile õhtul sai avalöögi Jõgevamaa meistrivõistlused, mille avavoorus kohtusid Jõgeval Noorus ning FC Tabivere ja Põltsamaal läksid lahingusse kohalik Sport ning FC Kuremaa.

Mõlemas mängus pani kodumeeskond paremuse kindlalt maksma. Jõgeva SK Noorus alistas Tabivere 3:1 (1:0). Esimesel poolajal oli hiilgavaid võimalusi mõlemal tiimil, kuid värava suutis lüüa vaid kodumeeskonna Kaido Ingver, kes peale pikka trikitamist palli rikošetiga vastaste puuri saatis. Väravas tegi suurepärast tööd Rauno Pristavka. Ka teine poolaeg ei olnud pealtvaatajate jaoks igav. Võimalusi ja väravaid oli mitmeid. Nooruse eest sai oma esimeses mängus värava kirja Rene Poll, kes liigat mängib just Tabivere meeskonnas. Mees tegi karistusala joonel kerge pette ning saatis tugeva, kuid täpse löögi väravasse. Kolmandale väravale tegi suurepärase eeltöö Jaanus Allas, kes surus keskväljal Mihail Gutak'it, võitis talt palli ning sooritas kauglöögi. Löök oli keskele, kuid väravavaht pudistas selle enda ette ning kohe oli jaol Kuldar Lääne, kes sai kirja oma hooaja esimese tabamuse. Lõpuminuteil sai lohutusvärava kirja ka FCT, kui Sander Kilk end väravavahiga silmitsi murdis ning palli külmavereliselt väravasse saatis. Nooruse esindusmeeskonna eest tegid peale Rene Poll'i debüüdi ka klubi enda kasvandikud Jürgen Hiljurand ja Karl-Lennard Grauen.

Teises kohtumises alistas Põltsamaa JK Sport 10:2 FC Kuremaa. Kuremaa mängis ilma mitmete oluliste mängijateta ning jäädi esimesel poolajal ka vähemusse, kui punase kaardi teenis Alvar Trei. Kuremaa eest sai mängu Nooruse kasvandik Andro "Tuia" Lepp.