Login  |  Register  |  Search

Valus kaotus sõdalastelt

Valus kaotus sõdalastelt
SK Noorus 96 - Mon Jun 07, 2010 @ 04:22AM
Comments: 1

kala

 

Laupäevases liigamängus oli SK Noorus kolinud suveks oma vanale staadionile Jõgeva alevikku. Kahjuks avamäng teisel staadionil ei sujunud kõige paremini.
Ilusa ilmaga peetud mängule oli pealtvaatajaid kogunenud umbes 30. Kodumeeskond tahtis külalistele kindlasti ilu pakkuda ning sellest tulenenud närvilisusest eksiti palju ja järjekindlalt. Siiski hakati järjest enam oma mängu üles võtma ning külalisi Valgast suruma. Poolaja lõpuks suutis Warriori duubel üle poole tulla vaid mõne mehega ja ka nemad ei kujutanud väravavahile mingit ohtu. Ometigi Jõgeva mehed oma survet kuidagi headeks väravavõimalusteks pöörata ei suutnud ning vaheajale mindi 0:0 seisul.
Teine poolaeg jätkus sealt, kus esimene lõppes. Jõgeva alustas kohe survestamist ning Valga hoidis positsioone ning proovis kontratega. Noorus oli ründes siiski hambutu nagu enamuses mängudes sellel hooajal on oldud. Ja läkski käiku tuntud tõde - kui ise ei löö, lüüakse sulle. 10 minutit enne lõpuvilet jõudis Valga ründaja silmitsi jõgevlaste puurivahi Kütt'iga ning viimasel ei jäänud muud teha, kui vastane vea hinnaga maha võtta. Kütt sai kollase, Valga penalti. Valgesärklaste lööja ei eksinud ning nüüd oli Noorusel aega veel mõned minutid, et päästa nii kindlana tundunud viik. Seda siiski ei juhtunud, kuna külalised näitasid taaskord suurepärast kontrarünnakuoskust - üleminututel löödi 0:2 ja kõik punktid võeti Jõgevalt kaasa.

Comments: 1

Comments

1. Anonymous   |   Wed Sep 13, 2017 @ 06:24AM

Fantastic beat ! I wish to apprentice whilst you amend your website, how can i subscribe for a weblog web site? The account aided me a acceptable deal. http://goo.gl/Upte9U

I have been tiny bit acquainted of this your broadcast provided vibrant clear concept http://goo.gl/NY6yzE

I am extremely inspired with your writing talents and also with the layout to your weblog. http://bit.ly/2uAL963

Post a Comment
powered by Doodlekit™ Free Website Maker