SK Noorus 96 - Mon Jun 07, 2010 @ 04:22AM
Comments: 1

kala

Laupäevases liigamängus oli SK Noorus kolinud suveks oma vanale staadionile Jõgeva alevikku. Kahjuks avamäng teisel staadionil ei sujunud kõige paremini.
Ilusa ilmaga peetud mängule oli pealtvaatajaid kogunenud umbes 30. Kodumeeskond tahtis külalistele kindlasti ilu pakkuda ning sellest tulenenud närvilisusest eksiti palju ja järjekindlalt. Siiski hakati järjest enam oma mängu üles võtma ning külalisi Valgast suruma. Poolaja lõpuks suutis Warriori duubel üle poole tulla vaid mõne mehega ja ka nemad ei kujutanud väravavahile mingit ohtu. Ometigi Jõgeva mehed oma survet kuidagi headeks väravavõimalusteks pöörata ei suutnud ning vaheajale mindi 0:0 seisul.
Teine poolaeg jätkus sealt, kus esimene lõppes. Jõgeva alustas kohe survestamist ning Valga hoidis positsioone ning proovis kontratega. Noorus oli ründes siiski hambutu nagu enamuses mängudes sellel hooajal on oldud. Ja läkski käiku tuntud tõde - kui ise ei löö, lüüakse sulle. 10 minutit enne lõpuvilet jõudis Valga ründaja silmitsi jõgevlaste puurivahi Kütt'iga ning viimasel ei jäänud muud teha, kui vastane vea hinnaga maha võtta. Kütt sai kollase, Valga penalti. Valgesärklaste lööja ei eksinud ning nüüd oli Noorusel aega veel mõned minutid, et päästa nii kindlana tundunud viik. Seda siiski ei juhtunud, kuna külalised näitasid taaskord suurepärast kontrarünnakuoskust - üleminututel löödi 0:2 ja kõik punktid võeti Jõgevalt kaasa.