Login  |  Register  |  Search

Karikasarjas kohtutakse FC Lelle võistkonnaga

Karikasarjas kohtutakse FC Lelle võistkonnaga
SK Noorus 96 - Wed Jun 02, 2010 @ 09:42AM
Comments: 1

Eesti 2019/2011. aasta jalgpalli karikavõistlustele registreeris end rekordilised 97 võistkonda. Karikasarja avaringi paarid loositati täna kell 12 Eesti Jalgpalli Liidus.

"Väga positiivne, et nii palju võistkondi osaleb," märkis EJLi president Aivar Pohlak. "Karikavõistluste süsteem, kus on vaba loos ja juba avaringis võivad tippklubid omavahel kokku sattuda, kuid samas on madalamate liigade meeskondadel võimalus tippjalgpalli nuusutada ja hea õnne korral näiteks Meistriliiga võistkonda oma koduväljakul võõrustada, on andnud kogu ettevõtmisele uue näo."

Karikat asub kaitsma FC Levadia, kes alistas maikuus peetud finaalis FC Flora.

Eesti jalgpalli 2010/11. a. karikavõistluste 1/64-finaalide loositud paarid:
1. Suure-Jaani Rolling Doors (IV) – FC Otepää  (III)
2. Kuusalu JK Rada (III) – Tartu Quattromed (IV)
3. Narva JK Trans (ML) – Saaremaa JK (III)
4. FC Absoluut (IV) – Raasiku FC Joker (II)
5. JK Visadus (IV) – JK Sillamäe Kalev II (III)
6. FC Lelle (IV) – Jõgeva SK Noorus 96 (III)
7. Valga FC Warrior II (III) – Tartu SK 10 Premium (II)
8. FC Tarvastu (II) – FC Kose (III)
9. Eesti Koondis (III) – JK Sillamäe Kalev (ML)
10. Tallinna JK Legion II (III) – EMÜ SK (III)
11. Paide Kumake (III) – FC Metropool Pärnu (IV)
12. Loo JK (IV) – JK Rannamõisa (IV)
13. Nõmme JK Kalju III (IV) – Tallinna FC Flora II (EL)
14. FC Toompea 1994 (IV) – Kristiine JK (IV)
15. Tallinna FC Atletik (II) – Tallinna FC Reaal (IV)
16. Keila JK (III) – Tallinna JK Kotkad (III)
17. FC Eston Villa (IV) – Tartu SK 10 Premium II (IV)
18. Navi Vutiselts (IV) – Rapla JK Atli (III)
19. Lasnamäe FC Ajax (EL) – JK Welco Elekter (IV)
20. JK Kaitseliit Kalev (II) – FC Velldoris (II)
21. JK Tartu Löök (IV) – FC Elva II (III)
22. FC Haiba (III) – Valga FC Warrior (EL)
23. Rakvere FC Flora (EL) – Kohila JK Püsivus (III)
24. Tallinna JK Piraaja (III) – Kohtla-Järve FC Lootus II (III)
25. FC Nõmme United (II) – Jõhvi JK Orbiit (EL)
26. FC Elva (II) – Kohtla-Järve FC Lootus (ML)
27. Saue JK Laagri (III) – FC Soccernet (IV)
28. Viljandi JK Tulevik (ML) –  FC Otepää II (ML)
29. Keskerakonna JK (III) – FC Olympic (III)
30. Kernu JK Kadakas (III) – Saaremaa JK aameraaS (III)
31. Tallinna JK Legion (EL) – Sörve JK (II)

Ülejäänud karikavõistlustele registreerunud võistkonnad pääsesid järgmisesse ringi vaba loosi alusel (Tallinna FC Flora, FC Igiliikur, Tartu JK Tammeka, Tartu FC HaServ, FC Twister, FC Ararat TTÜ, FCF Järva-Jaani SK, FC Kuressaare, Saue JK, JK Suema Cargobus, Nõmme JK Kalju II, FC Toompea, Võru JK, Tabasalu Palliklubi, Tartu JK Tammeka II, Tallinna FC Levadia, SK Tääksi, Põlva FC Lootos, Nõmme JK Kalju, HÜJK Emmaste, Kohtla-Järve JK Alko, FC Aspen, FC Puuma, A&Akinnisvara, Paide Linnameeskond, Kiviõli Tamme Auto, JK Tallinna Kalev, Türi JK Ganvix, Saku JK, JK Tallinna Kalev III, JK Jalgpallihaigla, Rakvere FC Flora II, JK Luunja).

 

FC Lelle 2010:

liiga: IV.W
positsioon hetkel: 8
6 mängu peetud, 2 võitu, 0 viiki, 4 kaotust, väravate vahe 8:15, punkte 6
suurim väravakütt: Kaarel Saaremets (4 väravat)

 

Comments: 1

Comments

1. diherbal   |   Fri Nov 03, 2017 @ 08:07AM

I maintain such info a lot. I was looking for this certain information for a long time. Thank you and good luck. http://ow.ly/rAyS30dJYey

hello there and thank you to your info ! I have certainly picked up anything new from right here. http://bit.ly/2uHbiB9

I did however experience several technical issues using this site, since I experienced to reload the web site many times previous to I may get it to load correctly. http://goo.gl/LpFGrV

Post a Comment




powered by Doodlekit™ Free Website Maker