Login  |  Register  |  Search

Jõgeva poisid mängisid EJL vastu

Jõgeva poisid mängisid EJL vastu
SK Noorus 96 - Thu May 27, 2010 @ 04:15AM
Comments: 4

illi

Eile toimus A.le Coq ArenA treengingväljakul sõpruskohtumine Vaimastvere Illi ning Eesti Jalgpalli Liidu vahel. Illi all-star kooseisu kuulusid mitmed Nooruse mängijad, kes mingil hetkel on esindanud Vaimastvere punti.

Samad võistkonnad olid omavahel vastamisi ka mullu Paduveres. Toona võitis ülekaalukalt koduväljakueelist omanud Vaimastvere Illi. Eilne mäng nii lihtsalt ei tulnud. EJL oli oma kaitse korralikult pidama saanud ning Illi ründajad ametnike väravas seisnud Mihkel Uibolehte väga palju testida ei saanud. Küll aga sai end näidata Illi väravas seisnud Timo Limberg, kes pidi isegi penalti tõrjuma. Illi kontrollis mängu ja valdas palli rohkem ning jalkaliidu poisid rõhusid kontratele. Kummagi meeskonna taktika edu ei toonud ning nii lepitigi 0:0 viiki. Mängujärgse penaltiseeria võitis Illi. Limberg tõrjus ühe penalti ning Illi poolelt tabasid Lääne, Sulg, Ots, Lehtmets ning Kuldmägi.

Eesti Jalgpalli Liidu võistkonnas tegid kaasa organisatsiooni president Aivar Pohlak, juhatuse liikmed Andri Hõbemägi, Are Altraja, Arvu Sild ja Eduard Rõžov, litsentsikomisjoni esimees Janno Kaljuvee, Meistri- ja Esiliiga tegevjuht Dmitri Skiperski, noortekoondiste treenerid Frank Bernhardt ja Lars Hopp ning mitmed teised.

Vaimastvere Illi koosseis:

Väravavahid: Timo Limberg (Laiuse), Rünno Jõeäär (Vaimastvere).
Kaitsjad: Rein Pärt (Vaimastvere), Leo Päärand (Vaimastvere), Marko Laane (Vaimastvere), Tiit Lääne (Paduvere), Aarne Sulg (Jõgeva), Andres Ots (Kärde).
Poolkaitsjad: Priit Jõeäär (Vaimastvere), Veikko Vassiljev (Vaimastvere), Janar Kruusalu (Vaimastvere), Tõnu Teder (Vaimastvere), Ando Ling (Vaimastvere), Rivo Aavel (Kaera), Eduard Lehtmets (Jõgeva), Marko Haab (Jõgeva).
Ründajad: Kristo Värva (Vaimastvere), Kuldar Lääne (Laiuse), Kristjan Kuldmägi (Laiuse).
Peatreener: Igor Orlov.
Meeskonna ülem: Väino Ling.

Comments: 4

Comments

1. ?   |   Thu May 27, 2010 @ 10:44AM

mingeid pilte ka mängus on?

2. ?   |   Thu May 27, 2010 @ 10:46AM

õigemini mängust* :D

3. aarne   |   Fri May 28, 2010 @ 05:54AM

minu kaamerast on http://fotoalbum.ee/photos/aarne13/sets/989671
aga kvaliteet on kehv ja palju pole ka.

4. Anonymous   |   Wed Sep 13, 2017 @ 06:23AM

Glance advanced to far delivered agreeable from you! However, how can we keep up a correspondence? http://goo.gl/CfTjP5

Hey there, You have done a fantastic job. I'll certainly digg it and in my view recommend to my friends. http://bit.ly/2vAMqYi

I am sure they'll be benefited from this website. http://ow.ly/9JTL30dJYXi

Post a Comment
powered by Doodlekit™ Free Website Maker