Esindus võidukas, noored kaotasid

SK Noorus 96 - Mon May 24, 2010 @ 03:59AM
Comments: 0

krisk

Pühapäeval sai esindusmeeskond kirja oma esimese võidu, kui kodus alistati EMÜ meeskond seisuga 3:2
Mäng oli juba algusest võrdne ning esimene poolaeg ei olnud just väga võimalusterohke. Siiski suutis külalised juhtima viia Jõgeva meeskonna endine mängija Ando Ling. Ei kulunud kaua, kui kahe väravaga vastas Nooruse ründaja Mario Tikerberi. Poolaeg seisuga 2:1 ka lõppes
Teisel poolajal suutsid külalised nurgalöögi järgses olukorras viigi jalule seada. Noorus üritas edasi ning tekitas ka võimalusi. Võimalusi oli ka EMÜ meeskonnal, kuid taaskord tegutses väravas kindlalt Timo Limberg. Ning siis suutis Mario Tikerberi purjetada vastaste karistusalasse, kus ta pikali sikutati ning sellele järgnenud penalti realiseeris Kristjan Kuldmägi teisel katsel. Poolaja lõpus sai õnnetult viga mängu kangelane Tikerberi, kes põrkas kokku vastaste väravavahiga ning viidi Tartu haiglasse, kus tal tuvastati tugev sisemine põrutus.
SK Noorus mängis koosseisus:
Limberg - V.Ingver, Loorius, Jõeäär (C), Sulg - Juhanson, Lehtmets, K.Ingver, Kuldmägi - Mario Tikerberi (Lääne), K. Kütt
vahetuses olid: Praats, Saar, Lääne

Pildigalerii

c1

C1 esiliigas tuli paraku vastu võtta kaotus. Poisid külastasid Pärnus kohalikku JK Vaprust. Hämmastaval kombel saadi kokku lausa 16 mängijat ning puudu olid vaid Aas ja Zevakin.
Esimene poolaeg algas sel hooajal suuri kaotusi saanud Noorusele vägagi paljulubavalt, kui Kleimann-Leimann suutis kauglöögiga tabada värava latti. Siis tekkis järjest võimalusi Pärnul, kuid väravavaht Liblik näitas kõrget taset. Jõgeva ründas kontratega ning poolvõimalusi tekitasid Metsmees, A.Lepp ning Grauen. Kahjuks ei suudetud neid kuidagi realiseerida ning selle kasutas ära Vaprus, kes saatis kauglöögi Liblikule püüdmatult väravasse. 1:0 ja sellega ka poolaeg lõppes.
Teine poolaeg proovis Noorus kohe vahet tagasi tegema hakata, kuid hoopis kohalikud olid need, kes suutsid kaks tabamust juurde lisada. Väikese võimaluse mäng päästa kinkis Kleimann-Leimann, kelle tsenderdus õnnega pooleks väravasse kukkus. Ometigi oli just Vaprus see, kes suutis taaskord edu suurendada. Seisul 4:1 andis treener hea esituse teinud Liblikule ja Kleimann-Leimannile puhkust ning saatis platsile vahetusmehi. Vaprus kasutas võimalust ja lõi mõned väravad juurde. Lõpu eel sai vigastada varuväravavaht Kallo ning külmalt mängu tulnud kolmandale puurivahile löödi veel kaks väravat. kokkuvõttes 9:1 võit Vaprusele.
SK Noorus: Liblik (Kallo (Johanson)) - Liiver (Bender), Hiljurand, Grauen, Voojärv - Lääne (Sirkas), K.Lepp, Pärnamets (C), A.Lepp - Metsmees, Kleimann-Leimann (Porro)

p

Laupäeval pidasid oma esimese mängu ka kõige pisemad Nooruse poisid, kui E vanuseklassis võõrustati FC Flora III.
Kuigi SK Nooruse poisid alustasid mängu domineerimist kohe avavilest, ei suudetud kuidagi saada korralikke lööke vastaste väravale. FC Flora suutis avapoolajal kaks korda minna vasturünnakule ja mõlemad korrad ka värav lüüa.
Teisel poolajal jätkas kodumeeskond surumist ning suudetigi ka värav tagasi lüüa - autoriks Märt-Indrek Sirkas. Kahjuks aga läks mäng sarnaselt esimesele poolajale, kus ei suudetud mitmeid häid võimalusi realiseerida ning just Flora suurendas vasturünnakul taaskord edu.
Kohtumise lõppseis 1:3 FC Florale

Laupäeval toimus ka esimene kohalik rahvaliiga mäng, kus Kuremaa ja Illi meeskondades astusid platsile ka Nooruse mängijaid. Mäng lõppes viigiliselt 3:3 ning Kuremaa poolelt sai väravasöödu kirja Sulg, penalti teenis ja eksis Kuldmägi. Illi poolel lõi värava ning sai resultatiivse söödu Kuldar Lääne. Mängis ka Jõeäär.