Login  |  Register  |  Search

Rivaalidele alistuti valusalt

SK Noorus 96 - Mon May 17, 2010 @ 03:50AM
Comments: 1

sportEile sõitis Jõgeva SK Noorus 96 meeskond Põltsamaale, et maha pidada III liiga lahing vanade tuttavatega Põltsamaa JK Spordist. Ilm oli väga palav, kohati sadas vihma.

Esimene poolaeg algas Jõgeva poolse survega, kus tekkid mitmeid häid võimalusi. Korra korjati pall Põltsamaa värava joonelt ning mõned korrad tegi väravavaht head tõrjed. Poolaja lõpupoole hakkas aga teravust näitama hoopis kodumeeskond, luhates mitmeid väga häid võimalusi. Hoolimata mõlemapoolsetest headest võimalustest püsis seis nullis.

Teine poolaeg algas taaskord sündmusterohkelt. Seda kahjuks mitte head mõttes - lahtise palli järgi läinud Põltsama ründaja põrkas kokku külaliste keskkaitsja Eigo Looriusega ning murdis jalaluu. Pärast vigastusest tingitud pikka pausi läks mäng teiste jaoks edasi ning varsti suutis Sport ka juhtima minna. Vasakult äärelt purjetas kasti kodumeeskonna ründaja, kelle terava söödu lükkas omaväravasse jõgevlaste Aarne Sulg. Siis võttis Jõgeva surve korralikult üles, kuid kahjuks jäi lõpus alati täpsusest puudu, seda nii löökidel, kui ka söötudel. Viimaste minutite Jõgeva surve kasutas Põltsamaa enda kasuks ära, minnes 2 vs 3 kontrarünnakule ning sellega kindlustati lõppseis 2:0

Jõgeva meeskond on nüüd 4 mänguga teeninud 3 viiki ja kaotuse ning hämmastaval kombel pole ise viimases 3 mängus väravat leitud.

SK Noorus 96 soovib viga saanud Põltsamaa mängijale kiiret paranemist!