Login  |  Register  |  Search

Esindus viigistas avamängu

SK Noorus 96 - Mon Apr 12, 2010 @ 03:27AM
Comments: 1

Eile pandi pall esimest korda mängu ka III liiga lõunatsoonis, kus vastamisi läksid omavahel Viljandi Kotkad ning Jõgeva SK Noorus 96. Mäng toimus Viljandis, kus jõgevlased polnud veel kodumeeskonnalt punkte varem võtnud.
Kohtumine algas külalistele kohutavalt. Kaitse lapsiku eksimuse kasutasid Kotkad eeskujulikult ära 1:0. Ei kulunud palju, kui skoor oli duubeldatud. Karistuslöögi järgse olukorra magasid Jõgeva mängijad maha ning pall löödi sisse u 16 meetri pealt. Siiski suutsid Nooruse mängijad veel esimesel poolajal vastata, kui Kuldmägi terav tsenderdus kõigi üllatuseks ilusasti väravasse maandus 2:1.
Teisel poolajal haarasid kiirelt initsiatiivi Kotkad, kes jätsid kasutamata mitmeid väga lihtsalt kingitud olukordi. Poolaja keskel suudeti siiski Jõgeva väravavahi seljataha saata ka kolmas pall ning kohtumine tundus olevat otsustatud. Siis tegi külalismeeskond aga taktikas muudatuse, ette nihutati väle Mairo Tikerberi ning poolkaitses võttis koha sisse vanameister Lehtmets. See kandis ka vilja - Kuldmägi andis ilusa palli kaitse seljataha, mille Tikerberi ühe puutega õhust üle väravavahi pommitas 3:2. Kuigi aega jäi järjest vähemaks, hakkas Jõgeva meeskonna mäng aina rohkem sujuma ning mõni minut ette lõpuvilet vormistaski viigiseisu Kanna, kes saatis palli täpselt kaugemasse alanurka.
Jõgeva mehed jäid punktiga rahule ning mängupilt annab lootust, et kodumurul ollakse võimeline enamaks.
SKN koosseis: Limberg, Ingver (Praats), Loorius, Allas, Sulg (Nettan), Juhanson, Jõeäär /c/, Tikerberi, Kuldmägi, Kanna, Lääne (Lehtmets)