Login  |  Register  |  Search

Noorus kaotas sõprusmängu

Noorus kaotas sõprusmängu
SK Noorus 96 - Tue Mar 09, 2010 @ 03:15AM
Comments: 1

Laupäeval mängiti Annelinna kunstmuruväljakul sõprusmäng EMÜ meeskonnaga nind võeti vastu 4:2 kaotus.

Meeskonna üks liidritest Eduard Lehtmets arutles: "Kuigi tulemus pole oluline, oli ka mängupilt väga rabe. Mängisime alla oma võimete."

SK Noorus testis mängus ka uusi mängijaid, kelleks olid Rauno Pristavka ning Asso Nettan. Pristavka on varem mänginud noorteklassis EMV Jõgeva SK Tähe rivistuses ning maakonnas esindanud SK Illi, FC Jõgeva ning SK Sordi meeskondi. Nettan on mänginud FC Jõgeva ning SK Sordi eest. Pristavka on eelkõige ääremängija, kes võib edukalt tegutseda nii äärepoolkaitsja kui ka kaitsjana, Nettani näol on tegemist kaitsjaga, kelle põhiroll on varasemalt olunud keskkaitses, kuid võib üles astuda ka vasakkaitsjana. Lehtmets kommenteeris nende esitust: "Arvestades, et neil on pikk mängupaus olnud, siis olid nad täitsa okei."

Comments: 1

Comments

1. academic-writing.help  |  my website   |   Thu Mar 09, 2017 @ 05:24PM

Researchers demonstrated that this days-youth oriented around the education. and they're carrying out a right factor. academic-writing.help demonstrated by using their support the chance to go in esteemed college increases in geometric progression. Meaning every year a number of effective students with Indian roots multiplies. It may be you!

Post a Comment
powered by Doodlekit™ Free Website Maker