Login  |  Register  |  Search

Jõgeva Noorus-96 alistas Tartu FC Santos II

Jõgeva SK Noorus-96 - Mon Mar 27, 2017 @ 06:34PM
Comments: 2

Jõgeva SK Noorus-96 alistas nädalavahetusel peetud põnevas kohtumises Tartu FC Santos II. Esimesel poolajal kontrollis mängu koduvõistkond FC Santos, kuid Nooruse mängijad jooksid ja võitlesid kõvasti ning poolaeg lõppes 1:2 Jõgeva meeskonna eduseisus. Väravad lõid 6. minutil Andro Lepp ja 19. minutil Nikolai Roop. Poolajal tegi treener Eduard Lehtmets kaitseliinis taktikalise muudatuse, mille tulemusena lagunes Santose mängujoonis ja Noorus asus kohtumist dikteerima. Lõpptulemuseks kindel 2:5 võit ja Noorus kirjutas kolm punkti liigatabelisse juurde. Teisel poolajal lõid väravad Kaarel Põldma, Margo Parkala ja Mikk Kesküla.