Login  |  Register  |  Search

SK Noorus-96 sai napi kaotuse

Jõgeva SK Noorus-96 - Mon Oct 10, 2016 @ 02:59PM
Comments: 1

Jõgeva SK Noorus-96 kaotas 09.10 toimud liigamängu Tabasalu JK Charmale tulemusega 2:3. Esimene poolaeg mängiti meeskondlikult nii kaitse- kui ka ründefaasis. Poolaeg võideti 1:0 Kaarel Põldma 19. minuti väravast, täpse söödu andis Andro Lepp. Teise poolaja 3. minutil leidsid võõrustajad heast läbimurdest värava eest ründaja Risto Tämme, kes heast positsioonist ei eksinud ja tõi tabloole viigi 1:1. Lisaks lõid võõrustajad 61. ja 68. minutil väravad kauglöögist ja penaltist. Jõgeva meeskond võitles ja teenis 86. minutil penalti, mille realiseeris kindlalt Kaarel. Rohkemaks aga seekord  jaksu ei jätkunud.

Järgmine liigamäng on pühapäeval 16.10 kell 12.00 Jõgeva aleviku staadionil. Vastaseks Narva United FC.