Login  |  Register  |  Search

Rivaalide lahing

Jõgeva SK Noorus-96 - Mon Oct 03, 2016 @ 11:33AM
Comments: 2

Igipõliste rivaalide Jõgeva SK Noorus-96 ja Võru JK pühapäevases liigamängus jäid peale võõrustajad tulemusega 8:2. Mängu esimesed 15 minutit domineeris Võru JK, kuid kodumeeskonna hea kaitsemäng ja väravavaht Timo Limberg murdsid vastaste vaimu. Mitmeid häid olukordi raisanud kodumeeskond asus kohtumist Kaarel Põldma 33. min väravast 1:0 juhtima. Vaheajale mindi juba 2:0 eduseisus kui Kaarel lõi 44. minutil oma teise värava. Teisel poolajal kontrollis mängu käiku juba SK Noorus-96, mille tulemuseks ka suureskooriline 8:2 võit. Kaarli kontole jäi lõpuks 5 väravat, Kristjan Kuldmägi panustas 3 väravaga.