Login  |  Register  |  Search

XX voorus kohtus Jõgeva SK Noorus-96 Lasnamäe FC Ajaxiga

Jõgeva SK Noorus-96 - Mon Sep 12, 2016 @ 01:54PM
Comments: 1

Jõgeva SK Noorus-96 kohtus pühapäeval 11.09 liigatabeli esimeses pooles paikneva Lasnamäe FC Ajaxiga. Mäng lõppes tulemusega 2:2 (poolaeg 1:1). Koduvõistkond näis pettunud, kuid tulemus on mängupilti arvestades siiski rahuldav. Ajaxi võistkonnal tekkis teisel poolajal mitmeid kindlaid väravavõimalusi, kuid väravas seisnud Rauno Pristavkat rohkem kui korra üle mängida ei suudetud.

Nooruse väravad lõid 33. min Kevin Liblik ja 73. min Jürgen Hiljurand.