Võistlust organiseerib ja juhib Jõgeva SK Noorus-96.

Algus kell 10.00

Võistlustingimused.

Saalijalgpallis mängitakse korraga 5 mängijat väljakul./4+1/

Võistlus toimub turniirisüsteemis. /alagruppides/ Mängude kestvus 18min.

Võistkonna suurus/15 mängijat/ on lubatud vahetada kõiki mängijaid koos tagasi vahetustega piiramata.

Võistkonna esindaja peab võistluste korraldajale esitama mängijate nimekirja enne oma esimese mängu algust. Mängijatel peab olema kaasas EJL mängija kaart või pildiga dokument. Turniirile lubatakse kuni 8 võistkonda sõltuvalt registreerimise järjekorrast. Kõik võistkonnad saavad 5 mängu. Võistlusi vilistavad EJL poolt tunnustatud kohtunikud.

Paremusjärjestuse määramine.

Paremusjärjestus selgitatakse alagruppides punktide üldsumma põhjal, kusjuures võit annab3, viik 1 ja kaotus 0 punkti. Punktisummade võrdsuse korral määrab paremuse:

a)omavaheliste mängude punktid

b)omavaheliste mängude väravate vahe

c)üldine väravate vahe

d)suurem löödud väravate arv

e)penaltid

Registreerimine ja INFO.

Registreerimine lõpetatakse kaks nädalat enne turniiri toimumist. GSM 50 44848 ja 77 68676 Igor Orlov või E-emailiga igor100@hot.ee

Osavõtumaks.

Osavõtumaks võistkonnalt on 70 €.

Autasustamine.

Kolm paremat võistkonda autasustatakse medalitega ja karikadega.

Parimatele mängijatele eriauhinnad.

Kohapeal töötab kohvik.

Comments: 3
Jõgeva SK Noorus-96 - Tue Sep 05, 2017 @ 05:56PM
Comments: 7

Ootame 6-8 ja 9-10 aastaseid poisse ja tüdrukuid jalkatrenni. Emad isad võtke meiega ühendust ja küsige täpsemat infot!

Comments: 7
Jõgeva SK Noorus-96 - Fri Apr 21, 2017 @ 03:26PM
Comments: 4

Hooaega kahe võidu ja kahe viigiga alustanud Jõgeva SK Noorus-96 esindusmeeskond kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga viienda vooru kohtumises võõrsil Tallinna FC Levadia III meeskonnale 1:4 ning langes turniiritabelis kuuendale kohale.